יום רביעי, 24 ביולי 2013

קמפוס למצויינות בחינוך

בס"ד

                                
             בתנופה קדימה ממשיכים את מפעלי החינוך של רשת בתי ספר "שובו" 

                                     "קמפוס לטכנולוגיה,מדעים וערכים"


                                              
                                                 מצויינות בירושלים


         דגם מוביל במערכת החינוך במדינת ישראל.

"קמפוס "שובו" לטכנולוגיה,מדעים וערכים מפעיל מיזמים חינוכיים בתחום המדע והיהדות,במטרה לשפר את מצבם של אלפי בני נוער בישראל הזקוקים לתמיכה ולסיוע בתחומי הטכנולוגיה. 

"קמפוס "שובו" לטכנולוגיה,מדעים וערכים  פועל למניעת נשירה והתדרדרות,ומעניק הזדמנות שווה להצלחה במשימות חברתיות ולימודיות.
אנו שמים דגש מיוחד בפעילות עם אוכלוסיית בני המגזרים הדתי, והמסורתי לגווניו  גילאי 12-16 המונה אלפי בני נוער המתגוררים בשכונות  עתירות אוכלוסין  והמאופיינת על פי המוצא  והמעמד הסוציו-אוקנומי שלהם. במקומות רבים ברחבי העיר ירושלים קיימות קבוצות רבות של בני נוער שמשתלבים במערכת הלימוד למצויינות "קמפוס "שובו" לטכנולוגיה,מדעים וערכים .


"קמפוס "שובו" לטכנולוגיה,מדעים וערכים  יוצר ומקים עבורם מסגרות של העשרה ומרכזי למידה על מנת לחזק את השכלתם ,תרבותם ,וזהותם היהודית .
ולאחרונה בשיתוף הקרן האמריקאית נפתח בפניהם צוהר המעניק להם מסגרת חינוכית מזן חדש המתבססת על "אמנה חברתית" שכולה נתינה של "אהבת ישראל" ללא גבול, בחום , בהבנה והקשבה לכל מצוקותיהם ומילוי כל צרכיהם הגשמיים והרוחניים.
התוכנית המוצעת היא כדלקמן:
מטרת התוכנית היא להעצים את הפעילות החינוכית של "קמפוס "שובו" לטכנולוגיה,מדעים וערכים , ביצירת הד ציבורי לפועלו המוערך של המיזם, למען רווחת הקהילה בעיר ירושלים וסביבותיה ולמען הפצת הרעיון והמודל החינוכי ברחבי הארץ על מנת להפוך את הדגם של  "קמפוס "שובו" לטכנולוגיה,מדעים וערכים לדגם מוביל במערכת החינוך הארצית בכלל ובזרם הדתי והמסורתי בפרט.

בתכנית:
"קמפוס "שובו" לטכנולוגיה,מדעים וערכים           
  חממת לימודים טכנולוגית, מדעית, עם ערכים

בחרנו ביסודות הטובים ביותר להצלחה –
גם מצוינות מדעית אקדמית
וגם חינוך ערכי לחיים.

מסלולים ומגמות: בגרות ותעודה טכנולוגית, מיועד לתלמידי ז'-י"ב.
1.      מחשבים ואלקטרוניקה.
2.      תקשוב.
3.      פיסיקה,מתמטיקה ואנגלית ברמה של 4-5 יח"ל.
4.      חינוך יהודי מעמיק ועשיר.
5.      מערכת שעות לתגבור וליווי פרטני.
6.      חוגי העשרה לבילוי שעות הפנאי.
7.      בריכת שחיה – מתקני ספורט.
8.      סיורים וטיולים ברחבי הארץ.
9.      מסגרת לימודים אקסטרנית.
10.  הסעות יומיות הלוך ושוב.
11.  מסלול ייחודי בתחום ה"סייבר"החזית האינטרנטית-מלחמת "סייבר"

איך נערכים למלחמת הסייבר? מייצרים לוחמים שעדיין לומדים בתיכון. האם אויבנו צריכים להתחיל לחשוש מפני נערים בני 14? בשנה הבאה אפשר יהיה למצוא ברשת בתי הספר של "שובו" ברחבי הארץ החל מכיתות ז' גם את מגמת ה"סייבר".

בנוסף להתמודדות עם שאלות בזהות יהודית, בפיזיקה, כימיה, מגמת אלקטרוניקה, ילמדו התלמידים בתיכון "שובו" בירושלים על מיקרו פרוססורים, סוסים טרויאנים וכתיבת וירוסים. המטרה: להכשיר כבר בתיכון לוחמים בחזית שהופכת משמעותית יותר ויותר – "החזית האינטרנטית".

זה העתיד של העולם, "הסייבר", הכול יהיה קשור לאינטרנט ומחשבים ולכן זה מאוד חשוב שנוער עם חשיבה יצירתית ישתלב בפרויקט ייחודי זה של הסייבר וילמד על רשתות  תקשורת,הגנה בפני פריצת מחשבים,התמודדות עם וירוסים ואנטי וירוסים ושליטה מרחוק על מחשבים באמצעות מעבדת סיסקו ללימוד "אבטחת מחשבים" מקצוע העתיד.


אם אתה משקיען ודרך ארץ אינה מילה בוטה עבורך,  "קמפוס "שובו" לטכנולוגיה,מדעים וערכים" מזמין אותך להצטרף לחוויית לימודים עשירה וייחודית המשלבת בין מצוינות טכנולוגית מדעית, העשרת הזהות היהודית וחיי קמפוס תרבותיים וחברתיים.

ימי מידע והרשמה יערכו בימי שלישי, חמישי ושישי החל מהשעה 10.00- 13.00.

לתיאום מבחני סף וראיונות נא לאשר הגעה מראש: דוד-052-5990060


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה